Porota

Předseda poroty

Luboš Plotěný
ředitel, Dobrý web, LinkedIn

Luboš během svého působení v Sherpas spolupracoval v oblasti digitálního marketingu s desítkami klientů různých oborů a velikostí. Sám vytvořil několik úspěšných internetových obchodů, u kterých se několik let zároveň staral o jejich internetovou propagaci a rozvoj. Dále je předsedou Asociace UX.


Odborní garanti

Jan Ambrož
Head of Content Management, Wunderman, LinkedIn

Obsahovému marketingu, strategiím a copywritingu se věnuje 10 let. Chová si kovářovu kobylu Copywriter.cz – blog, na který nestíhá psát. Dříve pracoval v Dobrém webu jako obsahový stratég a copywriter, řídil malé webdesign studio, provozoval regionální média nebo psal pro Lupa.cz


David Fišer
Digital Product Manager, TRANSCENDENTAL MEDITATION, LinkedIn

David začínal s marketingem v softwarové společnosti AMI Praha, další 3 roky pak stavěl a rozvíjel online samoobsluhu Moje O2. Následně ve Vodafonu v pozici Online Sales & Experience Manager pečoval o web, e-shop a skvělou zákaznickou zkušenost napříč všemi online kanály. Vodafone.cz se pod jeho vedením v roce 2015 stal absolutním vítězem soutěže WebTop100 o nejlepší firemní web v ČR. V současnosti pracuje na digitální transformaci mezinárodní neziskovky Transcendental Meditation.


Josef Gattermayer
Co-Founder, CIO, Ackee, LinkedIn

Josef Gattermayer je jeden ze tří zakladatelů Ackee, na starost má především rozvoj německé pobočky a dále jakožto Chief Information Officer zodpovídá ze technickou infrastrukturu a rozvoj firmy. Vystudoval magisterský studijní program na ČVUT FEL, poté pokračoval doktorským studiem na ČVUT FIT. Zde v současné době působí na pozici odborný asistent a přednáší předmět BI-BIG věnující se Big Data.


Lukáš Gruncl
Founder & Creative Director, HONEWA, LinkedIn

Po studiu začínal jako grafik mobilních aplikací ve společnosti Eman, po krátké době zvolil cestu jako freelancer, kdy občas vypomáhal agenturám při realizacích tendru. Po nějaké době se spojil s kamarádem a v současnosti vystupují pod označením Honewa, kde navrhují webové stránky, aplikace, tiskoviny pro firmy jako Skanska, Penny, Office Depot, Bageterie Boulevard, Crocodille atd.


Martin Halama
Senior Email Marketing Specialist, ACOMWARE | Co-Founder, MAILOCATOR, LinkedIn

E-mailingový specialista v konzultační společnosti ACOMWARE. Na úvod své internetové profesní kariéry pracoval jako webmaster, záhy zaměřil pozornost také na analytiku a webovou architekturu. Pro nedostatek příležitostí k odbornému rozvoji brzy opustil internetovou agenturu a zamířil do společnosti MAKRO Cash&Carry ČR na pozici specialisty zodpovědného za přípravu a distribuci newsletterů. Zde si jej vyhlédla agentura ACOMWARE, v níž se nyní zabývá komplexní strategií e-mailingu. Je držitelem nejvyšší certifikace Watson Campaign Automation a úzce spolupracuje na vývoji pro XQ:Maileon. Je spoluzakladatelem a odborným konzultantem technologie Mailocator, jež svým uživatelům poskytuje unikátní kombinaci vyspělých e-mailingových služeb. Publikační činnost rozděluje mezi vlastní blog a odborné portály, znalosti předává rovněž na specializovaných školeních a přednáškách, které v poslední době zaměřuje především na oblast moderních možností on-line akvizic a premarketingu. Od roku 2016 je duchovním otcem a garantem konferencí Emailing 2020, pro které zajišťuje obsah a zahraniční vystupující. Členem poroty soutěže WebTOP100 je nepřetržitě od roku 2014, v letošním roce se stal odborným garantem soutěžní kategorie E-mailingová kampaň.


Tomáš Jindříšek
Managing Partner, Dark Side, LinkedIn

Tomáš Jindříšek je Managing Partner a spoluzakladatel agentury Dark Side. Předtím působil deset let jako ředitel OgilvyInteractive, internetové divize mezinárodní reklamní sítě Ogilvy. Je rovněž předsedou představenstva Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu. Marketingové komunikaci a internetu se profesionálně věnuje od roku 1998, pravidelně přednáší a publikuje, působí jako člen řady odborných porot a aktivně se zapojuje do projektů pro významné značky. Je duchovním otcem projektu Zasedačka roku a spoluautorem projektu Ceskovdatech.cz. Je certifikovaným koučem u mezinárodní koučovací federace (ICF).

Jeho koníčkem je pomoc obecně prospěšnému sektoru, mimo jiné působí jako předseda představenstva neziskové organizace Jahoda, je členem dozorčí rady asociace nadací a nadačních fondů Fóra Dárců a je spoluautorem prvního crowfundingového portálu pro neziskovky Darujspravne.cz.


Jakub Karlec
Managing Partner, 2FRESH Prague, Co-founder, Costlocker, LinkedIn

Jakub je spolumajitel agentury 2FRESH. V agentuře začínal jako UX designer, vybudoval UX oddělení a momentálně má na starosti produktovou divizi. Ta se věnuje návrhu a vývoji digitálních produktů pro firmy jako O2, Globus, KB, Kooperativa nebo Bosch.


Jan Suda
Media Director, McCANN Prague, LinkedIn

Jan je jeden z prvních digital media plannerů v ČR a spoluviníků vývoje české digitální reklamy za posledních 15 let. Je podepsán pod stovkami kampaní a na životech několika teamů v agenturách UM a sítě GroupM. V současné době je s láskou odpovědný za média v McCann Erickson a rozvíjí nástroj na plánování digitální reklamy H3.0.


Jiří Suchý
Co-Owner, Digital Strategy Director, Sherpas, LinkedIn

Jirka má na starosti realizační tým Dobrého webu. Řídí, vymýšlí a realizuje strategické projekty pro naše klíčové klienty. Má dlouholeté zkušenosti s online marketingem a úspěšnými redesigny. Jím vedený redesign stránek O2.cz přinesl výrazné obchodní výsledky, vyšší spokojenost zákazníků. Ve společnosti LMC se účastnil iniciativy zavádění principů uživatelské přívětivosti, v rámci které vedl a rozvíjel tým UX specialistů, výzkumníků a designérů.


Michal Špaček
Web Security, Performance & PHP development and consultancy, LinkedIn

Michal umí vyvíjet webové aplikace a zajímá se o jejich bezpečnost. Nebojí se o tom mluvit veřejně, hledá hranice tak, že je posouvá. Jeho cílem je naučit webové vývojáře stavět bezpečnější a výkonnější weby a aplikace.


Porota

Lenka Auerová, Adexpres, LinkedIn
Jakub Baierl, Ackee, LinkedIn
Michael Barták
, Vodafone, LinkedIn
Jan Dachovský, LinkedIn
Marek Dvořák,
Plzeňský Prazdroj, LinkedIn
Filip Ekl, Sherpas, LinkedIn
Tomáš Gregořica, ŠKODA AUTO, LinkedIn
Jakub Hladík
, Hornet Networks
Petr Houzar
, Google, LinkedIn
Martina Hyndráková
, LinkedIn
Petr Chmelař, Qest automation, LinkedIn
Jakub Jordanidis
, Sherpas, LinkedIn
Martin Juha
, AirBank, LinkedIn
Robert Junek
, Mailkit, LinkedIn
Maru Kortanová, Pábení, LinkedIn
Vladimír Kotouza
, Dark Side
Michal Kotulek,
Bistro Agency, LinkedIn
Petr Kozlík,
Seznam.cz, LinkedIn
Václav Kuba
, LinkedIn
Antonín Kůs, McCANN Prague, LinkedIn
Tina Ličková, LinkedIn
Jan Los, L'Oréal, LinkedIn
Tomáš Ludvík
, LinkedIn
Daniel Mansour
, Wavemaker, LinkedIn
Martin Mayer, Proof & Reason, LinkedIn
Michal Panuška
, O2, LinkedIn
Jan Patka
, Ackee, LinkedIn
Lenka Palová, MUSTARD.CZ, LinkedIn
Lucie Palkosková
, LinkedIn
Miroslav Pešek
, Public One, LinkedIn
Luděk Pikard, Leveris, LinkedIn
Pavel Pola
, Etnetera Activate, LinkedIn
Vladimír Smitka, Lynt services, LinkedIn
Jan Špacír, ACTUM Digital, LinkedIn
Michal Špaček, LinkedIn
Vanda Šteglová, TRIAD Advertising, LinkedIn
Martin Tellinger, Freelancer, LinkedIn
Vít Zima, ING, LinkedIn
Petr Žďárský
, Sherpas, LinkedIn